The Greatest Guide To ایمپلنت دیجیتال در رشت

ایمپلنت دیجیتال امکان تجسم کمیت، کیفیت و حجم استخوان موجود را فراهم می‌کند و در صورت نیاز، مکان‌های جایگزین مناسب را برای ایمپلنت‌ها تعیین می‌کند.

دوره ایمپلنت دیجیتال و فوری تنها با کاشت آن ها تمام نمی شود، بلکه بیمار برای نتیجه دهی بهتر باید یک سری مراقبت ها را هم انجام دهد تا بهترین نتیجه را بگیرد.

ما در کلینیک دندانپزشکی تاج طیف گسترده‌ای از سیستم‌های ایمپلنت دیجیتال را ارائه می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم برای بیمارانی که به دنبال زیبایی طبیعی دندان‌های خود هستند، خدمات ارائه دهیم.

در بخش مجله پزشکی و سلامتی از مطب ۳۶۵ شما می توانید در خصوص مباحث سلامتی و پزشکی به جدیدترین و معتبرترین مقالات پزشکی و سلامتی دسترسی داشته باشید. توجه: هرچند که مقالات این بخش زیر نظر متخصص و پزشک مربوطه ارائه شده است اما به هیچ عنوان نباید به عنوان یک راهنما و یک دستور العمل پزشکی تلقی شود و هر شخص پس از کسب اطلاعات در زمینه مورد نظر در نهایت باید به پزشک و دکتر معالج خود مراجعه کند و تحت نظر ایشان درمان و مداوا شود.

خاطر نشان است که در حین عمل جراحی یک راهنمای دقیق بر روی دندان های شما قرار می گیرد تا علاوه بر جلوگیری از آسیب بر عصب و سایر دندان های اطراف باعث ایجاد برش های کوچک اما دقیق توسط دندانپزشک شود.

دندانپزشکی تمام دیجیتال باران در رشت مفتخر است تا با به‌کارگیری بهترین ابزارهای روز دنیا، کاشت ایمپلنت دیجیتال را به صورت تمام دیجیتال انجام دهد.

مطالب مرتبط کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال در کلینیک دندانپزشکی دکتر علیرضا رضایی + فیلم

اسکنرهای داخل دهانی دارای کارایی گسترده همراه با قدرت متفاوت در زمینه های مختلف دندانپزشکی می باشد به همین دلیل دندانپزشک متخصص باید با توجه به جراحی یا پروسه دندانپزشکی که می خواهد انجام دهد نوع مناسب اسکنر را انتخاب می کند.

از طرفی مدت زمان جراحی روش دیجیتال بسیار کمتر از سایر روش ها است.

ایمپلنت دیجیتال برای بهبود مدیریت کیفیت از طریق حذف تصمیمات غیر منتظره حین عمل یا انحراف از پروتکل‌ها بهترین عملکرد را نشان می دهد.

تأمین قطعات و ملزومات مصرفی و یدکی دستگاه های خریداری شده و پشتیبانی و خدمات پس از فروش در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه خریداری شده از شرکت دایوپارس وجود دارد.

در روش کاشت ایمپلنت دیجیتال با اسکن سه بعدی دهان ایمپلنت دیجیتال در رشت یک دید خوب از دندان به دکتر های دندان پزشک می دهد. اسکن سه بعدی و شبیه سازی آن با کامپیوتر سبب میشود تا  بررسی استخوان فک و قرار گیری رشته های عصبی برای دکتر سهل الوصول تر باشد.

ساخت گاید یا راهنمای جراحی: پس از بررسی وضعیت دهانی، تصویر گرفته‌شده توسط اسکنر به پرینتر سه‌بعدی داده می‌شود. پرینتر سه‌بعدی سرجیکال گاید یا راهنمای جراحی را می‌سازد.

تفاوت اساسی بین ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت سنتی کاهش درد خونریزی به دلیل ایجاد برش های کوچک و کم در کاشت ایمپلنت دیجیتال می باشد که به منظور تهاجم کمتر و دقت بیشتر برای قرار دادم ایمپلنت انجام می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *